Pomożemy Ci stworzyć kuchnię Twoich marzeń

Planowanie kuchni IKEA z wymiarowaniem w domu klienta

service main

Planning

 

Nie masz czasu? Nie czujesz się pewnie z miarką w ręku? Brak Ci pomysłu na nową kuchnię? Mamy rozwiązanie – przyjedziemy do Ciebie i razem stworzymy kuchnię marzeń, dopasowaną do Twoich oczekiwań i możliwości.

Zamów usługę, w ramach której pracownik działu mebli kuchennych IKEA Kraków odwiedzi Cię w domu, przywożąc próbki frontów, blatów, uchwyty oraz broszury informacyjne. W trakcie trzygodzinnej usługi wykonamy dokładne wymiarowanie wnętrza kuchennego oraz zaplanujemy Twoją kuchnię.

Doradzimy Ci, jakie materiały i sprzęty AGD dobrać. Doskonale wiemy co zrobić, aby w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń i stworzyć kuchnię skrojoną na miarę potrzeb oraz stylu życia.

Po etapie planowania pozostaniemy z Tobą w kontakcie i wybierzemy dogodny dla Ciebie termin realizacji zamówienia w sklepie. Na koniec pozostanie Ci jedynie cieszyć się nową, wymarzoną kuchnią, z której nie będzie się chciało wychodzić.

Zobacz regulamin usługi w IKEA Kraków

Planning

Przybędziemy, wymierzymy, doradzimy!

Kuchnie IKEA dopasujemy do Twoich marzeń,
metrażu, stylu i możliwości.

Czas na nową kuchnię

Już podczas jednej wizyty u Ciebie w domu zmierzymy i zaplanujemy Twoją nową kuchnię, a stworzony projekt pomoże Ci wyobrazić sobie ją tak, jakby już tam była. Pozostanie Ci tylko złożyć zamówienie w sklepie IKEA Kraków i już niebawem będziesz cieszyć się wymarzoną kuchnią.

first
second

Do wymiaru, do koloru

Przywieziemy do Ciebie próbki frontów, blatów, uchwyty i broszury informacyjne. Podczas gdy my wykonamy dokładne wymiarowanie Twojego wnętrza kuchennego, Ty będziesz do woli przymierzać i przeglądać nasze materiały tak, aby znaleźć swój ideał.

Bezstresowe wymiarowanie

Skoro mierzymy dla Ciebie Twoja kuchnię, bierzemy też pełną odpowiedzialność za efekty tych pomiarów. Poznamy Twoje potrzeby i tak dobierzemy meble oraz sprzęt AGD, aby najpełniej wykorzystać dostępną przestrzeń.

third

Zapraszamy

Ponad 30 rozwiązań kuchennych stworzonych w oparciu o realne krakowskie oraz podkrakowskie domy i mieszkania możesz zobaczyć w nowym dziale mebli kuchennych o powierzchni ponad 1000 m2 w IKEA Kraków.

IKEA Kraków

ul. Josepha Conrada 66,
31-357 Kraków
tel. 22 275 00 00

Godziny otwarcia

Pon. – Sob. 9:00-21:00
Niedz. handlowa 9:00-21:00

Kompleksowa i fachowa pomoc

IKEA to nie tylko meble, ale to przede wszystkim ludzie, którzy w fachowy sposób pomogą Ci zaplanować Twoją wymarzoną kuchnię, dostarczą meble do Twojego domu oraz zmontują ją na miejscu.

Measuring

wymiarowanie

Kiedy planujesz nowe wnętrze, dokładne pomiary pomieszczenia są bardzo ważne – dzięki nim podczas montażu i instalacji nic Cię nie zaskoczy.

Dowiedz się więcej
Planning

planowanie i wymiarowanie

Pomożemy Ci stworzyć kuchnię Twoich marzeń. Zamów usługę, dzięki której nasi doświadczeni projektanci zmierzą i zaplanują przestrzeń Twojej kuchni.

Dowiedz się więcej
Planning

planowanie kuchni z wymiarowaniem w domu klienta

Zamów usługę, dzięki której nasi doświadczeni pracownicy przyjadą do Ciebie, zmierzą i zaplanują przestrzeń w Twojej kuchni. Zapisy na usługę odbywają się w sklepie. Oferta jest dostępna w cenie od 399 PLN.

Dowiedz się więcej
Installation

montaż i instalacja kuchni

W IKEA, przy zakupie mebli do kuchni, przy ich montażu i instalacji można zaoszczędzić sporo cennego czasu korzystając z fachowych usług specjalistycznych firm współpracujących z IKEA.

Dowiedz się więcej
Delivery

transport z wniesieniem

Dowiedz się więcej
Rent a van

wypożyczenie samochodu

Dowiedz się więcej
Home plannig

zaprojektuj swoją kuchnię

Dowiedz się więcej
Finance options

na raty z ikea

Dowiedz się więcej

Kup nową kuchnię. Święty spokój otrzymasz w komplecie.

Kuchnie IKEA projektujemy tak, by dzielnie stawiały czoła codziennej domowej eksploatacji. Dzień po dniu, rok po roku. Dlatego tak wiele uwagi przykładamy do jakości naszych mebli kuchennych METOD. Jesteśmy tak pewni ich niezawodności, że objęliśmy je wieloletnimi gwarancjami, podobnie jak nasze baterie, zlewy i sprzęt AGD. Bez żadnych dodatkowych opłat!

5 lat

sprzęt gospodarstwa domowego

Dowiedz się więcej