Wróć do listy

Kuchnia z Woli Justowskiej

ul. Starowolska, pow. 32 m2

Od projektanta

Kuchnia połączona z częścią jadalnianą i salonem z dużymi narożnymi oknami w nowym domu na krakowskiej Woli Justowskiej. Jest ona sercem domu, miejscem do wspólnego spędzania czasu, gotowania i jedzenia. Dom zamieszkuje wieloosobowa rodzina – mama jest fotografem, często pracuje w domu. Ojciec jest reporterem w stacji telewizyjnej. Mają czwórkę dzieci w różnym wieku. Jako rodzina są z sobą bardzo zżyci i spędzają razem bardzo dużo czasu. Często zapraszają znajomych i dalszą rodzinę, by wspólnie przygotowywać i jadać posiłki.

Nasze rozwiązania

W wysokiej zabudowie połączyliśmy dwie wysokie szuflady MAXIMERA z frontem drzwiowym o wysokości 100cm, by stworzyć funkcjonalne cargo. Na części ściany zamiast szafek wiszących wykorzystaliśmy lekkie i podręczne półki STENSTORP, które idealnie komponują się z frontami BODBYN. Pojemna, szklana witryna została stworzona z dociętej obudowy o wysokości 200 cm. Zastosowaliśmy w niej również szuflady, które są miejscem na podręczne rzeczy np. serwetki. Miejsce pod oknem zabudowaliśmy niskimi szafkami ściennymi, które postawione na nogach i przykryte blatem KARLBY stworzyły wygodne i oryginalne siedzisko dla licznej rodziny. Siedzisko to nie wszystko – szafki zostały wykorzystane jako podręczna biblioteczka i miejsce na przechowywanie zabawek. Dodatkowo wykonaliśmy parapety z tego samego materiału – dociętych blatów KARLBY, dzięki czemu całość wnętrza idealnie się komponuje.


Rzut kuchniPomożemy Ci stworzyć kuchnię Twoich marzeń.
Przyjedź do sklepu IKEA Kraków, rozejrzyj się
i wybierz swoją idealną kuchnię.

Kuchnię IKEA dopasujemy do Twoich marzeń,
metrażu, stylu i możliwości.

Odwiedź IKEA Kraków

Wszystkie rozwiązania stworzone w oparciu o realne krakowskie i podkrakowskie domy oraz mieszkania możesz zobaczyć w naszym nowym dziale mebli kuchennych o powierzchni ponad 1000 m2.

Jeśli nie znajdziesz realizacji, która odpowiadałaby Twoim potrzebom, zgłoś się bezpośrednio do pracowników IKEA Kraków, a pomogą Ci zaprojektować kuchnię na miarę Twoich oczekiwań.

Zapraszamy!

Ikea Kraków

ul. Josepha Conrada 66,
31-357 Kraków
tel. 22 275 00 00

Godziny otwarcia

Pon. – Sob. 9:00-21:00
Niedz. handlowa 9:00-21:00

Kompleksowa i fachowa pomoc

IKEA to nie tylko meble, ale to przede wszystkim ludzie, którzy w fachowy sposób pomogą Ci zaplanować Twoją wymarzoną kuchnię, dostarczą meble do Twojego domu oraz zmontują ją na miejscu.

Measuring

wymiarowanie

Kiedy planujesz nowe wnętrze, dokładne pomiary pomieszczenia są bardzo ważne – dzięki nim podczas montażu i instalacji nic Cię nie zaskoczy.

Dowiedz się więcej
Planning

planowanie i wymiarowanie

Pomożemy Ci stworzyć kuchnię Twoich marzeń. Zamów usługę, dzięki której nasi doświadczeni projektanci zmierzą i zaplanują przestrzeń Twojej kuchni.

Dowiedz się więcej
Planning

planowanie kuchni z wymiarowaniem w domu klienta

Zamów usługę, dzięki której nasi doświadczeni pracownicy przyjadą do Ciebie, zmierzą i zaplanują przestrzeń w Twojej kuchni. Zapisy na usługę odbywają się w sklepie. Oferta jest dostępna w cenie od 399 PLN.

Dowiedz się więcej
Installation

montaż i instalacja kuchni

W IKEA, przy zakupie mebli do kuchni, przy ich montażu i instalacji można zaoszczędzić sporo cennego czasu korzystając z fachowych usług specjalistycznych firm współpracujących z IKEA.

Dowiedz się więcej
Delivery

transport z wniesieniem

Dowiedz się więcej
Rent a van

wypożyczenie samochodu

Dowiedz się więcej
Home plannig

zaprojektuj swoją kuchnię

Dowiedz się więcej
Finance options

na raty z ikea

Dowiedz się więcej

Kup nową kuchnię. Święty spokój otrzymasz w komplecie.

Kuchnie IKEA projektujemy tak, by dzielnie stawiały czoła codziennej domowej eksploatacji. Dzień po dniu, rok po roku. Dlatego tak wiele uwagi przykładamy do jakości naszych mebli kuchennych METOD. Jesteśmy tak pewni ich niezawodności, że objęliśmy je wieloletnimi gwarancjami, podobnie jak nasze baterie, zlewy i sprzęt AGD. Bez żadnych dodatkowych opłat!

5 lat

sprzęt gospodarstwa domowego

Dowiedz się więcej

Zobacz inne krakowskie realizacje