Wróć do listy

Kuchnia nr 1 z Ruczaju

ul. Kobierzyńska, pow. 5,6 m2

Od projektanta

Osobna kuchnia z dużym oknem w nowym budownictwie na krakowskim Ruczaju. Właściciel mieszkania, młody mężczyzna,jest informatykiem. Ma zamiar mieszkać w nim przez kilka lat, a potem je wynająć. Mieszka sam, rzadko przyjmuje gości, ceni sobie porządek i funkcjonalność. Jego kuchnia jest zaprojektowana w sposób uniwersalny i nowoczesny, znalazło się w niej również miejsce na spożywanie posiłków.

Nasze rozwiązania

W fragmencie dolnej części zabudowy wykorzystaliśmy płytsze szafki, by nie ograniczać miejsca na przechowywanie, ale jednocześnie uzyskać miejsce do siedzenia i spożywania posiłków. Ze względu na bardzo duże okno nad blatem roboczym, zabudowaliśmy w blacie wysuwane gniazda elektryczne INTENSITET. Dla zachowania nowoczesnego wyglądu, zrezygnowaliśmy ze standardowego podziału frontów i wykorzystaliśmy ukryte szuflady wewnętrze MAXIMERA. Zaprojektowaliśmy zabudowę wiszącą wykorzystując dwie głębokości szafek, co stworzyło modny i nowoczesny wygląd, przy jednoczesnym zwiększeniu powierzchni na przechowywanie.


Rzut kuchniPomożemy Ci stworzyć kuchnię Twoich marzeń.
Przyjdź do sklepu IKEA Kraków, rozejrzyj się i wybierz swoją wymarzoną kuchnię

Kuchnię IKEA dopasujemy do metrażu, stylu i możliwości.


Odwiedź nas w Krakowie

Wszystkie rozwiązania stworzone w oparciu o realne krakowskie i podkrakowskie domy oraz mieszkania możesz zobaczyć w naszym nowym dziale mebli kuchennych o powierzchni ponad 1000 m2.

Jeśli nie znajdziesz realizacji, która odpowiadałaby Twoim potrzebom, zgłoś się bezpośrednio do pracowników IKEA Kraków, a pomogą Ci zaprojektować kuchnię na miarę Twoich oczekiwań.

Zapraszamy!

Ikea Kraków

ul. Josepha Conrada 66,
31-357 Kraków
tel. 22 275 00 00

Godziny otwarcia

Pon. – Sob. 9:00-21:00
Niedz. handlowa 9:00-21:00


Kompleksowa i fachowa pomoc

IKEA to nie tylko meble, ale to przede wszystkim ludzie, którzy w fachowy sposób pomogą Ci zaplanować Twoją wymarzoną kuchnię, dostarczą meble do Twojego domu oraz zmontują ją na miejscu.

Measuring

wymiarowanie

Kiedy planujesz nowe wnętrze, dokładne pomiary pomieszczenia są bardzo ważne – dzięki nim podczas montażu i instalacji nic Cię nie zaskoczy.

Dowiedz się więcej
Planning

planowanie i wymiarowanie

Pomożemy Ci stworzyć kuchnię Twoich marzeń. Zamów usługę, dzięki której nasi doświadczeni projektanci zmierzą i zaplanują przestrzeń Twojej kuchni.

Dowiedz się więcej
Planning

planowanie kuchni z wymiarowaniem w domu klienta

Zamów usługę, dzięki której nasi doświadczeni pracownicy przyjadą do Ciebie, zmierzą i zaplanują przestrzeń w Twojej kuchni. Zapisy na usługę odbywają się w sklepie. Oferta jest dostępna w cenie od 399 PLN.

Dowiedz się więcej
Installation

montaż i instalacja kuchni

W IKEA, przy zakupie mebli do kuchni, przy ich montażu i instalacji można zaoszczędzić sporo cennego czasu korzystając z fachowych usług specjalistycznych firm współpracujących z IKEA.

Dowiedz się więcej
Delivery

transport z wniesieniem

Dowiedz się więcej
Rent a van

wypożyczenie samochodu

Dowiedz się więcej
Home plannig

zaprojektuj swoją kuchnię

Dowiedz się więcej
Finance options

na raty z ikea

Dowiedz się więcej

Kup nową kuchnię. Święty spokój otrzymasz w komplecie.

Kuchnie IKEA projektujemy tak, by dzielnie stawiały czoła codziennej domowej eksploatacji. Dzień po dniu, rok po roku. Dlatego tak wiele uwagi przykładamy do jakości naszych mebli kuchennych METOD. Jesteśmy tak pewni ich niezawodności, że objęliśmy je wieloletnimi gwarancjami, podobnie jak nasze baterie, zlewy i sprzęt AGD. Bez żadnych dodatkowych opłat!

5 lat

sprzęt gospodarstwa domowego

Dowiedz się więcej

Zobacz inne krakowskie realizacje